Вибір рубрики

Корми для домашніх пухнастиків

04.03.2024

Українська компанія «Кормотех», що займається виробництвом кормів для домашніх тварин, вдається до глобальних закупівель, щоб задовольнити свої потреби в якісній сировині. Хоча вони й купують м’ясо ягнят в Карпатах, але цього замало, тому доводиться звертатися аж до Нової Зеландії! І не тільки м’ясо, а й лосось їде до них із Норвегії чи Франції, а морепродукти — навіть з Азії.

При цьому Ігор Параняк, операційний директор «Кормотех», каже, що вони також активно співпрацюють з понад 100 місцевими постачальниками, купуючи свіже м’ясо індички, курки, кролика, качки, телятину, а також овочі, ягоди та трави. Виявляється, ключ до успіху на міжнародному ринку — це високі стандарти якості, і «Кормотех» готовий докласти всіх зусиль, щоб їх підтримувати.

Ігор також згадує про сою як про цінне джерело протеїну і відкритість до співпраці з українськими агровиробниками, щоб разом підвищувати якість сировини. Головне, щоб соя була не ГМ, так як для них важлива якість і натуральність продукції.

Отже, ця історія — про те, як в Україні є компанії, які не лише підтримують місцеве виробництво, але й вдаються до глобальних ринків, щоб забезпечити найкращу якість для своїх пухнастих клієнтів.

Схожі новини:

20.04.2024

Для любителів сала

Зараз розкажу про те, як речі маються із салом в Україні! Тетяна Попович з оптового...

Детальніше

20.04.2024

Мій улюблений шоколад

На Закарпатті є така крафтова шоколадна майстерня SoYKa chocolate, і вони випустили новинку, яка просто...

Детальніше

20.04.2024

Мед від крафтової виноробні

Під Києвом є така крафтова виноробня, яка не просто виробляє чудове вино, а й вирішила...

Детальніше