Вибір рубрики

Корисний батат на ділянці

29.05.2024

Алла Данилова з Кривого Рогу стала справжнім майстром у вирощуванні батату. На своїй ділянці у 11 соток вона вирощує аж 30 різних сортів цього овочу, кожен з яких має свою унікальну відтінок м’якоті — від білої до фіолетової. Алла також активно експериментує з новими сортами і постійно шукає шляхи для удосконалення своїх знань про батат, який виявився не тільки смачним, але й надзвичайно корисним.

Захоплення Алли не обмежується тільки вирощуванням: вона також переробляє батат, роблячи з нього чипси, хлібці та борошно, розкриваючи нові горизонти для цього суперфуду. Особливість батату в тому, що він не тільки смачний, а й володіє крохмалем, який діє як клітковина, сприяючи здоров’ю кишечника і забезпечуючи тривале відчуття ситості.

Алла поділяє свій досвід і веде активну освітню діяльність, розвінчуючи міфи про батат і демонструючи його реальні користь та можливості.

Схожі новини:

16.06.2024

Банани не тільки їстівні

Швейцарська модна компанія QWSTION оголосила про справжній прорив у веганській моді. Вони взялися за співпрацю...

Детальніше

16.06.2024

Казкові заморожені млинці

Волинський виробник органічної молочної продукції "Старий Порицьк" здивував всіх новими пунктами в своєму меню: замороженими...

Детальніше

16.06.2024

Перші гриби цього літа

А ось і свіженькі новини прямо з лісів України! Перші гриби вже з'являються, і це...

Детальніше