Вибір рубрики

Кошти на розширення виробництва

08.05.2024

«ПриватБанк» ухвалив рішення збільшити кредитування групи компаній «Вілія» до 360 млн грн. Завдяки цим коштам компанія зможе у 2024 році інвестувати у розширення виробництва, закупівлю сільгосптехніки, обладнання та збільшення експортних потужностей агропродукції.

Євген Заіграєв, член правління «ПриватБанку» з питань МСБ, підкреслив, що банк підтримує провідні агропідприємства, такі як «Вілія», які демонструють динамічний розвиток та модернізацію бізнесу.

Попри війну, «Вілія» інвестувала в будівництво зернового терміналу та запуск борошномельного комплексу, а також розширила свій парк зерновозів на 25% та збільшила обсяги зберігання зерна в елеваторах на 20%.

У 2024 році компанія планує продовжити модернізацію виробництва та експортних потужностей, інвестуючи понад 0,5 млрд грн. Також планується відновити будівництво молочної ферми та розглянути проєкт створення сучасних свинокомплексів.

Група компаній «Вілія» працює в різних сферах агровиробництва, зокрема у вирощуванні рослин, зберіганні зерна, виробництві борошна та круп, а також у тваринництві.

Схожі новини:

24.05.2024

Особливі процедури перевірок

Хлібопекарська галузь в Україні активно рухається в напрямку відповідності до європейських стандартів, що є дуже...

Детальніше

24.05.2024

Сочевиця стає популярною

Сочевиця стає дедалі популярнішою на світових ринках! Завдяки великому врожаю в Канаді та зростанню споживання,...

Детальніше

24.05.2024

Виклики виробникам хліба

Українські хлібопекарі зіштовхуються з цілою низкою викликів, які впливають на виробництво хліба. Одна з головних...

Детальніше