Вибір рубрики

Котики живуть на окремому поверсі

09.04.2024

У Ужгороді з’явилася чудова котокав’ярня, де знайшли прихисток 14 пухнастих мешканців з притулку, про це розказала неймовірно велике серце і власниця закладу – Людмила Гук. Людмила розповіла, що всі вони мають свій особливий куточок, куди можна потрапити, зробивши донат, щоб допомогти утримувати цих милих котиків та їх друзів у притулку.

Людмила почала з того, що брала котів на перетримку, а потім лікувала їх. З часом котів ставало все більше, і вона відкрила свій притулок. Спочатку було 20, а потім число зросло до 100! Людмила трималася на власні кошти, але згодом почала шукати допомогу від небайдужих.

І ось, вирішивши допомогти котам знайти домівки і одночасно залучити увагу до проблеми бездомних тварин, Людмила відкрила котокав’ярню. Тут котики живуть на окремому поверсі і не заважають гостям, але ті, хто хоче побути з ними, завжди можуть це зробити.

Людмила сподівається, що завдяки кав’ярні вдасться знайти більше відповідальних і люблячих власників для котів. А котокав’ярня вже стала популярним місцем для відвідування сім’ями, підлітками і навіть вимушеними переселенцями. Вхід коштує всього 50 грн, а для військових та їх сімей – абсолютно безкоштовно. Усі зібрані кошти йдуть на допомогу котам.

Схожі новини:

18.05.2024

Смак українського хліба

Тарас Висоцький, виконувач обов'язків міністра агрополітики та продовольства України, поділився думкою на конференції "Хлібна індустрія...

Детальніше

17.05.2024

Важливість захисту соняшника та сої

На скільки важливо дбати про наші рослини? Особливо коли мова йде про соняшник та сою....

Детальніше

17.05.2024

Рекорд із експорту лохини

У 2023 році Україна встановила рекорд, експортувавши понад 4 тисячі тонн свіжої лохини на зовнішні...

Детальніше