Вибір рубрики

Крафтове виробництво вина

09.03.2024

В Україні крафтове виноробство стає все популярнішим, завдяки зростаючому інтересу до унікальних вин місцевого виробництва. Споживачі цінують не лише смак, а й унікальну історію кожної пляшки — звідки вино, з якого винограду зроблене, і хто його виробляв.

Роман Гобан з крафтової виноробні Hoban Wine в Закарпатті ділиться інсайдами про міфи винного світу, які давно нам час розвіяти. Зокрема, що вибір вина під страву залежить не лише від кольору вина, а від його структури та насиченості. Біле вино може бути і важким, і легким, так само як і червоне.

І ще: не завжди старше вино — краще. Так, деякі вина виграють від витримки, але не всі, і не завжди довго. Білі вина, наприклад, часто кращі, коли їх п’ють свіжими.

І якщо ви знайдете осад у пляшці — не панікуйте. Це не означає, що вино порошкове або погане. Просто воно трохи відпочило і випустило на світ свої природні осади.

І щодо рожевого вина: його можна зробити не лише змішуванням червоного та білого, а й від правильного використання шкірки винограду. Цікаво, правда?

Отже, у світі вина безліч цікавинок та новацій, які чекають, щоб їх дослідили. Не бійтеся експериментувати і відкривати для себе нові смаки та традиції, адже кожна пляшка — це історія, яку варто пізнати.

Схожі новини:

18.04.2024

Насувається похолодання

О, чи чули ви новину? Здається, Україну чекають кілька холодних ночей. За прогнозами синоптиків, у...

Детальніше

18.04.2024

Чарівна квітка на тарільці

О, ви знаєте, як виглядають ваші улюблені страви? А тепер уявіть, як би вони виглядали...

Детальніше

18.04.2024

Подарунки за покупки

Ukravit, відомий виробник засобів захисту рослин і мікродобрив, запускає круту Програму лояльності для аграріїв. Так,...

Детальніше