Вибір рубрики

Крафтові смаколики для всіх

13.03.2024

Олена Шаріпова з містечка Близнюки на Харківщині розповідає про свою незвичайну пригоду у світі крафтових смаколиків. Вона називає свій бренд “Трипівень”, через особливе місце розташування своєї громади — на рівній відстані від Харкова, Дніпра, і Донецька, місце, де, як кажуть місцеві, півень кукурікає на три області.

Захоплення Олени почалося минулого літа, коли вона повернулася з Волині, куди виїхала внаслідок війни. Зараз асортимент її мануфактури включає медові горішки, в’ялені помідори, соус «Солодкий чилі» та варення з гострого перцю. Все вирощено локально, за винятком горіхів.

За словами Олени, серед покупців особливою популярністю користуються в’ялені помідори з травами та олією. Все почалося з літнього запасу сировини та дегідратора для помідорів, який вона придбала. Гострі перці для варення виростила її знайома, а мед зібраний місцевим бджолярем.

Тепер Олена думає про розширення: хоче купити слайсер для виготовлення джерків та сушених фруктів. Вона розраховує на грант для розвитку свого бізнесу і вже має плани на новий продукт — цибулевий джем, знову ж таки з місцевих інгредієнтів. Замовити її смаколики можна в соцмережах, а плани про співпрацю з крафтовими крамницями вже на горизонті.

Схожі новини:

18.04.2024

Насувається похолодання

О, чи чули ви новину? Здається, Україну чекають кілька холодних ночей. За прогнозами синоптиків, у...

Детальніше

18.04.2024

Чарівна квітка на тарільці

О, ви знаєте, як виглядають ваші улюблені страви? А тепер уявіть, як би вони виглядали...

Детальніше

18.04.2024

Подарунки за покупки

Ukravit, відомий виробник засобів захисту рослин і мікродобрив, запускає круту Програму лояльності для аграріїв. Так,...

Детальніше