Вибір рубрики

Крафтові виробники на дегустаціях

28.02.2024

Якщо ти ще не чув про Favorite Food&Drinks, то зараз саме час! Це такий крутий дегустаційний конкурс, де наші місцеві крафтові виробники мають можливість показати всю красу та смак своєї продукції. Олена Сініціна, головна за все це дійство, каже, що щороку близько чверті учасників – це саме такі крафтові майстри, які привозять на оцінку свої унікальні равлики, комбучу, солі, мед та багато іншого.

І це не просто показуха, друзі! Справжні експерти з ритейлу та гостинності серйозно зацікавлені в такій продукції, адже кожен шукає щось особливе для своїх покупців. Так, наші крафтовики мають шанс вистрілити на велику сцену, адже їхні продукти не тільки смачні, але й оригінальні та якісні.

Цьогоріч уже шестеро крафтових виробників подали свої дива на дегустацію – від печива до пива. Так що якщо ти виробляєш щось круте та унікальне, не пропусти свій шанс заявити про себе на Favorite Food&Drinks. А ми будемо тримати кулаки за наших талановитих виробників!

Схожі новини:

21.07.2024

Чим освіжитися у спеку

А в Україні останнім часом просто пекло! З самого початку липня стовпчики термометрів нерідко б'ють...

Детальніше

20.07.2024

Компенсація за витрачені ресурси

У Вінницькій області три підприємства, що займаються вирощуванням овочів, баштанних культур і картоплі, отримають компенсацію...

Детальніше

19.07.2024

Рослини страждають від спеки

Україна останні три тижні потерпає від аномальної спеки, яка серйозно впливає на вирощування овочів та...

Детальніше