Вибір рубрики

Кредитна програма діятиме

21.02.2024

Програма кредитування аграріїв «5-7-9%», що стартувала у 2022 році, не тільки допомогла фермерам важкою порою, але й вирішила залишитися з нами ще на два рочки. Так, справді, директорка відділу фінансової стабільності НБУ, Первін Дадашова, розповіла на онлайн-зустрічі, що ця програма – справжній порятунок для наших фермерів, давши їм критично необхідні ресурси та можливість розширити свої ділові горизонти.

Первін зазначила, що хоча агросектор і досі перебуває в складній ситуації, урядовці не сидять склавши руки і шукають способи зберегти пільгові умови кредитування. Але й фермерам варто розглядати й інші шляхи фінансування, адже процентні ставки по кредитах падають і вже в січні опустилися до менш як 18%.

І ось, здається, що фінансові вітри змінюють свій напрямок, намічається відновлення звичних кредитних практик для аграріїв. Так, фермерські господарства знову зможуть розраховувати на позики, і не лише в межах держпрограм, але й за загальними умовами. Це означає, що наші аграрії матимуть більше можливостей для розвитку та процвітання.

Схожі новини:

25.07.2024

Можна збільшити врожай картоплі

У Сумській області можна зібрати три врожаї картоплі за один рік, і це доводить Владислав...

Детальніше

24.07.2024

Зміни клімату усе складніші для аграріїв

Українські фермери сильно відчувають на собі зміни клімату. Цього року неабияка спека змусила агровиробників задуматися...

Детальніше

23.07.2024

Кали ростуть на городі

Ви чули про город Василя Романчака з Підгайчиків, що на Тернопільщині? Це щось зовсім особливе!...

Детальніше