Вибір рубрики

Кредитування в агросекторі

11.04.2024

Національний банк дає зелене світло аграріям і каже, що кредитування в агросекторі має пожвавитись. Це все завдяки відкриттю земельного ринку для юридичних осіб та старту Фонду часткового гарантування кредитів. Це значить, що земля тепер може виступати як крута застава для банківських позик, і фермерам має стати простіше отримати фінансову підтримку.

Так, Нацбанк розширив перелік того, що можна давати в заставу, додавши туди гарантії від новенького фонду, і навіть зробив коефіцієнти ліквідності для деяких видів застави вищими, особливо для земельки. І ще, банки тепер можуть не паритися зі страховкою заставного майна аж до кінця березня 2025 року, якщо закони про страхування змінились.

Всі ці зміни, затверджені свіженькою постановою Нацбанку, вступають в дію з 24 травня цього року. Здається, аграріям нарешті посміхнеться фінансове щастя!

Схожі новини:

18.05.2024

NASA Harvest дозволяють бачити з космосу

Асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» разом з космічними агентами з NASA Harvest вирішили покращити аналітику...

Детальніше

18.05.2024

Євроінтеграція у молочній галузі

Хоча в Україні споживання молочних продуктів трохи зменшилося через різні причини, наші молочні фермери не...

Детальніше

18.05.2024

Смак українського хліба

Тарас Висоцький, виконувач обов'язків міністра агрополітики та продовольства України, поділився думкою на конференції "Хлібна індустрія...

Детальніше