Вибір рубрики

Круп’яний завод на Полтавщині

17.04.2024

На Полтавщині “Лохвицький комбікормовий завод” (ЛКЗ) нарощує оберти та кидається у будівництво круп’яного заводу. Цю ініціативу підтримала програма USAID Агро, сприяючи розширенню можливостей заводу переробляти кукурудзу та горох. Новий завод обіцяє бути чимось на кшталт фабрики мрії для зерна, з добовою продуктивністю до 120 тонн і всіма модними фішками від українських виробників обладнання. Старт виробництва планують на листопад цього року.

Але що ще цікавіше, так це пропозиція ЛКЗ фермерам. Завод пропонує партнерство: дає насіння кукурудзи за системою “візьми зараз, заплати потім”, і не просто кукурудзу, а кременисту, від крутих виробників. А потім ще й купує урожай з цих полів з додатковою надбавкою, обіцяючи кращу ціну, ніж у сусідів. Головне – щоб кукурудза була гарної якості і зберігалася окремо від інших сортів. А ще землі повинно бути не менше 30 га.

Таке сусідство з ЛКЗ обіцяє не тільки вигоду, а й можливість зайнятися чимось новеньким, не втрачаючи на цьому. Мабуть, саме час вирушати на пошуки тієї самої кременистої кукурудзи!

Схожі новини:

18.05.2024

NASA Harvest дозволяють бачити з космосу

Асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» разом з космічними агентами з NASA Harvest вирішили покращити аналітику...

Детальніше

18.05.2024

Євроінтеграція у молочній галузі

Хоча в Україні споживання молочних продуктів трохи зменшилося через різні причини, наші молочні фермери не...

Детальніше

18.05.2024

Смак українського хліба

Тарас Висоцький, виконувач обов'язків міністра агрополітики та продовольства України, поділився думкою на конференції "Хлібна індустрія...

Детальніше