Вибір рубрики

Кукурудза залишається у приорітеті

27.05.2024

Інтерес до кукурудзи знову зростає серед українських аграріїв, особливо в цьому році, коли темпи сівби злетіли до небес. Як стверджує консалтингове агентство UkrAgroConsult, на даний момент вже посіяно майже 3.8 мільйона гектарів, це трохи менше порівняно з минулим роком, але все ж таки дуже вражаюче.

Експерти кажуть, що зростання попиту та цін, особливо цієї весни, стимулювало фермерів до висаджування кукурудзи. Не дивлячись на те, що площі під соняшником також розширюються, кукурудза залишається в пріоритеті для багатьох господарств.

На світовому ринку кукурудзи також є ряд змін — проблеми з виробництвом в Аргентині та Бразилії тримають ціни високими, а новий врожай у цих країнах може бути нижчим за очікування. Це створює певний тиск на ціни і в Україні, де кукурудза є одним з основних експортних товарів. Тому багато аграріїв з нетерпінням чекають липня, щоб зрозуміти, як зміни у світовому виробництві та погодні умови вплинуть на ринкові ціни.

У результаті, наші фермери обережно підходять до продажу майбутнього врожаю, очікуючи можливих змін на ринку, що можуть виявитися вигідними. Адже, як відомо, у сільському господарстві часто все вирішує правильно обрана стратегія та трохи удачі.

Схожі новини:

24.06.2024

Сови знищують гризунів

У Японії, де фруктівництво є дуже прибутковою справою, фермери знаходять розумні шляхи боротьби з гризунами,...

Детальніше

24.06.2024

Жнива озимого ячменю розпочато раніше

Компанія «Контінентал Фармерз Груп» радісно повідомляє про старт збору врожаю озимих культур. Все почалося з...

Детальніше

24.06.2024

Яка вартість малини для заморозки

В Україні заморожувальники малини вже оголосили перші ціни на закупівлю цієї ягоди, хоча сезон оптових...

Детальніше