Вибір рубрики

Купівля нової техніки

07.05.2024

Агрохолдинг «ТАС Агро» інвестував $15 млн у нову сільськогосподарську техніку, як повідомив генеральний директор компанії Олег Заплетнюк. За його словами, планується додатково виділити $8 млн наступного року, щоб до 2026 року повністю оновити автопарк і причіпну техніку.

Компанія придбала потужні трактори John Deere, культиватори VERSATILL, сівалки Vaderstad і Horsch, шлейфові борони, розчинні станції від Заводу Кобзаренка та розкидачі мінеральних добрив Amazone. Також для агрономів та інших фахівців закупили 39 автомобілів Renault.

У планах на 2024-2025 роки — повністю відмовитися від оранки та оптимізувати виробництво, оновивши відповідне обладнання. Як зазначив Олег Заплетнюк, для компанії зараз найважливішою є ефективність роботи, яку забезпечує техніка, тож інвестиції спрямовані саме на це.

Схожі новини:

18.05.2024

NASA Harvest дозволяють бачити з космосу

Асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» разом з космічними агентами з NASA Harvest вирішили покращити аналітику...

Детальніше

18.05.2024

Євроінтеграція у молочній галузі

Хоча в Україні споживання молочних продуктів трохи зменшилося через різні причини, наші молочні фермери не...

Детальніше

18.05.2024

Смак українського хліба

Тарас Висоцький, виконувач обов'язків міністра агрополітики та продовольства України, поділився думкою на конференції "Хлібна індустрія...

Детальніше