Вибір рубрики

Купили фабрику смаколиків та морозива

04.04.2024

Українська компанія «Три ведмеді», відома своїми замороженими частуваннями, вирішила розширити свої кордони і тепер вони новенькі господарі польського заводика Nordis. Це той, що в Польщі смаколики напівфабрикати та морозиво творить. Засновник «Три ведмеді», Дмитро Ушмаєв, всіх в цьому запевнив, але про суму угоди мовчить. Каже, що вони готові кидати грошенята на розвиток своєї нової польської бази.

Видно, заводик у Польщі не такий великий, як українські виробництва, але має все, щоб стати таким же крутим, як «Три ведмеді». А ще виявляється, що у вересні минулого року у Nordis вже встигли керівництво змінити, і Дмитро Ушмаєв там тепер хазяїн. І до компанії вже приєднався Андрій Тищенко з української команди.

Nordis це не просто завод, а ціла фабрика смаколиків із складами, яка понад 100 різновидів морозива та напівфабрикатів уміє робити. І ще у 19 містечках Польщі свою дистрибуційну мережу має.

Схожі новини:

18.04.2024

Насувається похолодання

О, чи чули ви новину? Здається, Україну чекають кілька холодних ночей. За прогнозами синоптиків, у...

Детальніше

18.04.2024

Чарівна квітка на тарільці

О, ви знаєте, як виглядають ваші улюблені страви? А тепер уявіть, як би вони виглядали...

Детальніше

18.04.2024

Подарунки за покупки

Ukravit, відомий виробник засобів захисту рослин і мікродобрив, запускає круту Програму лояльності для аграріїв. Так,...

Детальніше