Вибір рубрики

Курси з корисного харчування

29.03.2024

Три роки тому Софія Римар взялася зі створенням свого бренду “Літо цілий рік”, і ось, уяви, тільки зараз почала насолоджуватися плодами своєї кропіткої праці. Софія, Олександрійська підприємиця, вирішила зайнятися сушінням усього на світі: від пастили до фріпсів, від чаю до наборів для глінтвейну, не говорячи вже про сухі супи. А ще вона вирішила не зупинятися на досягнутому і почала навчати інших цьому мистецтву, створила курс по виготовленню корисних ласощів.

Тепер, каже, що професія пастильє стає дедалі популярнішою, і вона радіє, бо все більше людей обирають корисне харчування. І підкреслює, що крафтова продукція вже тим самим не може коштувати, як звичайні магазинні товари, бо все робиться руками і в невеликих обсягах. Та й сама філософія продукту зовсім інша.

Коли вона почала працювати над курсом, зрозуміла, що багато хто недооцінює свої знання, ставлячи низькі ціни. Тому Софія обрала інший шлях. В її школі зараз доступні три тарифи: від базових знань про пастилу, що пригодяться для готування вдома, до порад про ведення власної справи, упаковки сторінки в соцмережах та створення ФОПу для тих, хто хоче зробити це своєю справою. Софія, справжня натхненниця та підприємиця з великої літери!

Схожі новини:

18.04.2024

Насувається похолодання

О, чи чули ви новину? Здається, Україну чекають кілька холодних ночей. За прогнозами синоптиків, у...

Детальніше

18.04.2024

Чарівна квітка на тарільці

О, ви знаєте, як виглядають ваші улюблені страви? А тепер уявіть, як би вони виглядали...

Детальніше

18.04.2024

Подарунки за покупки

Ukravit, відомий виробник засобів захисту рослин і мікродобрив, запускає круту Програму лояльності для аграріїв. Так,...

Детальніше