Вибір рубрики

Квітневі заморозки і спаржа

25.04.2024

Ох, ці квітневі заморозки в Україні! Вони мало не поклали край ранньому врожаю спаржі, який вже готувався зустрічати теплі дні. Фермери центральних регіонів, зокрема на Черкащині, стикалися з ночами, де температура опускалася до -3 градусів! Усе це серйозно уповільнило старт сезону спаржі, який цього року почався аж на три тижні раніше, ніж зазвичай.

Багато фермерів діляться своїми переживаннями у соцмережах, розповідаючи про втрачені частини врожаю та пагони, які щойно починали пробиватися через землю. Так, наприклад, за останні дні одна з фермерок зібрала лише один кілограм спаржі.

Спаржа дуже любить тепло, а в холоді зупиняється в рості. Але не все так сумно, бо спаржа відновить зростання, як тільки повернеться тепло. Фермери радять, якщо є така можливість, вкривати спаржу, аби зберегти ранній урожай. А ще цікавий факт: цього року ціни на українську спаржу зросли на 40%, так що тримаймося, і сподіваймося на тепліше весняне сонце!

Схожі новини:

18.05.2024

NASA Harvest дозволяють бачити з космосу

Асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» разом з космічними агентами з NASA Harvest вирішили покращити аналітику...

Детальніше

18.05.2024

Євроінтеграція у молочній галузі

Хоча в Україні споживання молочних продуктів трохи зменшилося через різні причини, наші молочні фермери не...

Детальніше

18.05.2024

Смак українського хліба

Тарас Висоцький, виконувач обов'язків міністра агрополітики та продовольства України, поділився думкою на конференції "Хлібна індустрія...

Детальніше