Вибір рубрики

Логістична доступність кукурудзи

27.05.2024

Богдан Костецький, який є партнером у торгово-аналітичній компанії Barva Invest, розкриває карту основних покупців української кукурудзи. Йдеться про країни, такі як Іспанія, Італія, Туреччина та низка європейських портів, зокрема Антверпен, Роттердам, Амстердам і Гент, які є традиційними місцями доставки українського зерна. Також до списку зацікавлених додаються такі країни Північної Африки, як Алжир та Єгипет.

Цікаво, що навіть у порівнянні з аргентинською кукурудзою, яка іноді виявляється дешевшою, українська кукурудза виграє завдяки своїй логістичній доступності та меншій вартості фрахту.

Ось тут і виявляється логічним пояснення важливості підтримки вітчизняного виробника та стимулу до росту української кукурудзи. Цікаво, що на фоні погодних викликів у Південній Америці та переорієнтації зернових полів в Північній Америці, українська кукурудза зміцніла в ціні, зробивши її ще більш привабливою для експортерів. Це знову підкреслює важливість стратегічного підходу до зернового ринку, де українська кукурудза відіграє ключову роль на світовій арені.

Схожі новини:

24.06.2024

Сови знищують гризунів

У Японії, де фруктівництво є дуже прибутковою справою, фермери знаходять розумні шляхи боротьби з гризунами,...

Детальніше

24.06.2024

Жнива озимого ячменю розпочато раніше

Компанія «Контінентал Фармерз Груп» радісно повідомляє про старт збору врожаю озимих культур. Все почалося з...

Детальніше

24.06.2024

Яка вартість малини для заморозки

В Україні заморожувальники малини вже оголосили перші ціни на закупівлю цієї ягоди, хоча сезон оптових...

Детальніше