Вибір рубрики

Логістика має бути мінімальною

06.05.2024

Останні два роки фермерське господарство «Риск» у Київській області вирішило сфокусуватися на культурах, які легше перевозити. Вони зменшили площу під кукурудзою, замінивши її на сою, а також збільшили площу під озиму пшеницю. Врожай соняшника залишили без змін, оскільки мають поруч переробника, якому постачають зібраний урожай.

Як розповів власник «Риску» Микола Зубков, зараз господарство не планує додавати нові культури, оскільки це потребує нової техніки, знань та освоєння технологій вирощування. Їхня сівозміна залишається стабільною: пшениця, соняшник, кукурудза, соя.

Господарство використовує якісний насіннєвий матеріал. Наприклад, для соняшника та кукурудзи ми співпрацюємо з компанією RAGT Semences. Цього року скористалися програмою кредитування від «Укргазбанку» та Ukravit: взяли гербіциди, фунгіциди, посівний матеріал соняшнику та кукурудзи. Програма дуже зручна для аграрія — на 6 місяців під 0,01%. Цього часу достатньо, щоб посіяти, виростити, зібрати урожай і вчасно розрахуватися».

Цього року на полях ФГ «Риск» вони планують сіяти високоврожайний класичний гібрид соняшнику ранньостиглої групи РЖТ Волльф та кукурудзу РЖТ Ліпеккс.

Схожі новини:

18.05.2024

NASA Harvest дозволяють бачити з космосу

Асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» разом з космічними агентами з NASA Harvest вирішили покращити аналітику...

Детальніше

18.05.2024

Євроінтеграція у молочній галузі

Хоча в Україні споживання молочних продуктів трохи зменшилося через різні причини, наші молочні фермери не...

Детальніше

18.05.2024

Смак українського хліба

Тарас Висоцький, виконувач обов'язків міністра агрополітики та продовольства України, поділився думкою на конференції "Хлібна індустрія...

Детальніше