Вибір рубрики

Лохина, малина, суниця і кавуни

11.03.2024

Лохина продовжує бути однією з найпопулярніших ягід в Україні, тримаючись у топ-3 разом з суницею та малиною. Цьогоріч малина трохи втратила в ціні через збільшення площ під вирощування, а от лохина залишається в числі фаворитів українських фермерів.

Незважаючи на те, що грандіозних нових плантацій ми вже не бачимо, як це було кілька років тому, фермери все одно продовжують розширювати свої площі під лохину. Це вже не той бум, але інтерес безперечно присутній. Хтось отримує гранти і планує засадити великі площі під цю ягоду.

Тарас Баштанник зазначає, що ягідництво в Україні розосередилося по всій країні, особливо після початку війни та проблем з водопостачанням у південних регіонах. Зараз кавуни, які теж можна зарахувати до ягід, вирощуються майже скрізь, від Сумської до Житомирської областей.

Найбільше ягідництво розвинуте на Заході та в Центрі України, де ця діяльність традиційно була популярна. Так, регіони як Волинь, Рівне, Житомир, Тернопіль, Львів та Вінниця залишаються лідерами у вирощуванні ягід, включно з лохиною, що продовжує розширювати свої позиції на ринку.

Схожі новини:

20.04.2024

Для любителів сала

Зараз розкажу про те, як речі маються із салом в Україні! Тетяна Попович з оптового...

Детальніше

20.04.2024

Мій улюблений шоколад

На Закарпатті є така крафтова шоколадна майстерня SoYKa chocolate, і вони випустили новинку, яка просто...

Детальніше

20.04.2024

Мед від крафтової виноробні

Під Києвом є така крафтова виноробня, яка не просто виробляє чудове вино, а й вирішила...

Детальніше