Вибір рубрики

Лохина, малина, суниця і кавуни

11.03.2024

Лохина продовжує бути однією з найпопулярніших ягід в Україні, тримаючись у топ-3 разом з суницею та малиною. Цьогоріч малина трохи втратила в ціні через збільшення площ під вирощування, а от лохина залишається в числі фаворитів українських фермерів.

Незважаючи на те, що грандіозних нових плантацій ми вже не бачимо, як це було кілька років тому, фермери все одно продовжують розширювати свої площі під лохину. Це вже не той бум, але інтерес безперечно присутній. Хтось отримує гранти і планує засадити великі площі під цю ягоду.

Тарас Баштанник зазначає, що ягідництво в Україні розосередилося по всій країні, особливо після початку війни та проблем з водопостачанням у південних регіонах. Зараз кавуни, які теж можна зарахувати до ягід, вирощуються майже скрізь, від Сумської до Житомирської областей.

Найбільше ягідництво розвинуте на Заході та в Центрі України, де ця діяльність традиційно була популярна. Так, регіони як Волинь, Рівне, Житомир, Тернопіль, Львів та Вінниця залишаються лідерами у вирощуванні ягід, включно з лохиною, що продовжує розширювати свої позиції на ринку.

Схожі новини:

24.06.2024

Сови знищують гризунів

У Японії, де фруктівництво є дуже прибутковою справою, фермери знаходять розумні шляхи боротьби з гризунами,...

Детальніше

24.06.2024

Жнива озимого ячменю розпочато раніше

Компанія «Контінентал Фармерз Груп» радісно повідомляє про старт збору врожаю озимих культур. Все почалося з...

Детальніше

24.06.2024

Яка вартість малини для заморозки

В Україні заморожувальники малини вже оголосили перші ціни на закупівлю цієї ягоди, хоча сезон оптових...

Детальніше