Вибір рубрики

Майстер і колекціонер винограду

29.04.2024

Мешканець Вінниччини, Сергій Пойда, вирішив відмовитися від вирощування картоплі і замість цього обрав собі дещо незвичайне захоплення — виноградарство. На своїй ділянці в селі Подільське Жмеринської громади він за останні 20 років висадив майже 500 сортів винограду! Це справжній рай для кожного, хто цінує ці чудові ягоди.

Сергій став справжнім майстром і колекціонером винограду. Він може розповідати про кожен сорт, як ніби розказує про доброго старого друга, і знає все: від форми ягід до їх смаку.

У винограднику йому активно допомагає вся родина. Навіть маленький онук Максимка вже має свій улюблений сорт і з радістю демонструє його всім гостям.

А ось дружина Сергія, Оксана, зізнається, що коли вони перестали садити картоплю, вона подумала, що більше не буде проводити час в городі. Але зараз вона так захопилася доглядом за виноградниками, що інколи навіть ночує там, піклуючись про виноград. Оксана також вміє чудово зберігати урожай, знаючи безліч рецептів, які не тільки зберігають смак, а й корисні властивості винограду.

Ця сім’я перетворила своє хобі на справжній сімейний бізнес і культурний скарб, ділячись своєю пристрастю та майстерністю з кожним, хто відвідує їхній виноградник.

Схожі новини:

18.05.2024

Євроінтеграція у молочній галузі

Хоча в Україні споживання молочних продуктів трохи зменшилося через різні причини, наші молочні фермери не...

Детальніше

18.05.2024

Смак українського хліба

Тарас Висоцький, виконувач обов'язків міністра агрополітики та продовольства України, поділився думкою на конференції "Хлібна індустрія...

Детальніше

17.05.2024

Важливість захисту соняшника та сої

На скільки важливо дбати про наші рослини? Особливо коли мова йде про соняшник та сою....

Детальніше