Вибір рубрики

Майстрині своєї справи

08.03.2024

Відомо, що жінки можуть бути не лише професійними майстрами своєї справи, але й вражаючими лідерками, що досягають вражаючих результатів, особливо в сфері фінансів і агробізнесу. Яскравий приклад цього – українська фінансова компанія «ВІВА КАПІТАЛ», де 80% команди складають жінки. Це демонструє, як можна розвіювати стереотипи про “нежіночі” професії, якими традиційно вважались агро та фінанси.

Олена Кириченко, що працює у відділенні цієї компанії, вважається експертом у кредитуванні агробізнесу, чого вона досягла завдяки своїй працелюбності та відданості справі. Вона показує, що гендер – це абсолютно не перепона для досягнення професійних вершин.

Інна Присяжненко, керуюча відділенням у Черкасах, своїми діями спростовує припущення, що “жіночий” стиль управління не може бути ефективним. Вона зуміла втричі підвищити показники свого відділення, чим заслужила визнання та нагороду за “Найвищий приріст кредитного портфеля”.

Наталія Скус, працюючи у Тальному, разом зі своїми колегами, як Юлія Артеменко з Городища, є яскравими прикладами того, що жінки володіють не тільки високим рівнем професійності, але й великою емпатією та здатністю до наставництва, що робить їх незамінними лідерами і менторами.

Ці історії з «ВІВА КАПІТАЛ» – це справжнє натхнення і доказ того, що в сучасному світі немає місця стереотипам про гендерні ролі в професійних сферах. Вони свідчать про те, що захопленість своєю справою, професіоналізм та наполегливість відкривають широкі можливості для досягнення вражаючих успіхів, незалежно від статі.

Схожі новини:

20.04.2024

Для любителів сала

Зараз розкажу про те, як речі маються із салом в Україні! Тетяна Попович з оптового...

Детальніше

20.04.2024

Мій улюблений шоколад

На Закарпатті є така крафтова шоколадна майстерня SoYKa chocolate, і вони випустили новинку, яка просто...

Детальніше

20.04.2024

Мед від крафтової виноробні

Під Києвом є така крафтова виноробня, яка не просто виробляє чудове вино, а й вирішила...

Детальніше