Вибір рубрики

Максимально ефективна сівба

15.03.2024

Посів цукрових буряків — це справа серйозна та вимагає уваги, адже саме від того, як розподілені рослини на полі, залежить їхній урожай та якість. Алішер Нурмухаммедов, наш гуру від цукрових буряків, поділився парою хитрощів про те, як зробити сівбу максимально ефективною.

Він каже, що для цукрових буряків світло — це все. Червневі та липневі довгі дні допомагають рослинам виробити більше цукру. Тому нам важливо не зволікати і сіяти якомога швидше.

Алішер наголосив, що ранні сходи — це ваш шанс на гарний врожай. Як тільки температура ґрунту на глибині 10 см досягне 5-6°C і буде достатньо вологи, можна сміливо братися за роботу. Але пам’ятайте, кожен день зволікання може коштувати урожаю.

З густотою рослин теж важливо не помилитися. Ідеально, коли на момент збору урожаю на полі росте 100-110 тисяч рослин на гектар. Але краще врахувати ще додаткові 10-15% на те, що не всі сходи можуть вижити, а також інші непередбачувані фактори, як от довгоносик.

Таким чином, знання та увага до деталей допоможуть вам виростити якісний урожай цукрових буряків. Не бійтеся експериментувати та використовувати поради нашого експерта, щоб кожен рік ставати тільки кращим у цій солодкій справі!

Схожі новини:

18.04.2024

Насувається похолодання

О, чи чули ви новину? Здається, Україну чекають кілька холодних ночей. За прогнозами синоптиків, у...

Детальніше

18.04.2024

Чарівна квітка на тарільці

О, ви знаєте, як виглядають ваші улюблені страви? А тепер уявіть, як би вони виглядали...

Детальніше

18.04.2024

Подарунки за покупки

Ukravit, відомий виробник засобів захисту рослин і мікродобрив, запускає круту Програму лояльності для аграріїв. Так,...

Детальніше