Вибір рубрики

Маленька та душевна ферма

07.07.2024

Життя сім’ї Забродоцьких крутиться навколо їхнього милого молочного господарства у селі Торговище на Волині. Усе почалося з корови, яку Марія отримала у придане від батьків. Зараз вони обробляють 20 гектарів землі, доглядають за коровами та іншою худобою, а Марія ще й варить чудовий сир.

Марія колись мала бути музиканткою, але життя склалося інакше. Вона закохалася і вирішила залишитися на фермі. Натхнення виготовляти сир прийшло їй, коли працювала в Італії — вона захопилася моцарелою в розсолі, яку там купувала. Повернувшись додому, вона почала експериментувати з різними заквасками, і так почалася історія їхнього сироваріння.

Завдяки проєкту «Сімейні молочні ферми» вони розширили своє господарство, побудували новий корівник та отримали сучасне обладнання. Зараз у Марії ціла колекція сирів — від страчатели до фети.

На фермі все дійсно сімейне та домашнє. Марія ще й веде блог в Instagram, щоб показати людям звичайне життя на фермі, яке стало для багатьох розрадою. Вони також почали приймати відвідувачів, організовуючи екскурсії та залучаючи їх до процесу доїння.

Для Марії важливо, щоб їхня ферма залишилася маленькою та душевною, де кожен сир виготовляється з любов’ю і турботою.

Схожі новини:

22.07.2024

Вирощують більше льону і гірчиці

Миколаївські агропідприємства вирішили вдатися до чогось новенького і збільшили площі під нішевими культурами цього року!...

Детальніше

21.07.2024

Чим освіжитися у спеку

А в Україні останнім часом просто пекло! З самого початку липня стовпчики термометрів нерідко б'ють...

Детальніше

20.07.2024

Компенсація за витрачені ресурси

У Вінницькій області три підприємства, що займаються вирощуванням овочів, баштанних культур і картоплі, отримають компенсацію...

Детальніше