Вибір рубрики

Маловідома капуста кале

11.07.2024

Юрій Марчук, колись повернувшись з Австралії на свою рідну Черкащину, вирішив продовжити батьківську справу у сфері агробізнесу, яку почав розвивати ще з 2009 року. Він обрав для себе нішеві культури: вирощування капусти кале, спаржі та конопель.

Спочатку Юрій спробував займатися ягідним бізнесом, але швидко зрозумів, що це не його шлях. Він планував перейти на спаржу, але виявилося, що в Україні ця культура була не включена до реєстру дозволених для вирощування. Тому наступним кроком стала капуста кале, яка досі залишається маловідомою в Україні, але відомою в Європі та Америці як супер’їжа.

Юрій поціновує капусту кале не тільки як бізнес-проєкт, а й як універсальний інгредієнт у кулінарії. Він каже, що з кале можна готувати все: від голубців і пиріжків до супів та борщів. Це стало його великою страстю і частиною його життя на батьківщині.

Схожі новини:

22.07.2024

Вирощують більше льону і гірчиці

Миколаївські агропідприємства вирішили вдатися до чогось новенького і збільшили площі під нішевими культурами цього року!...

Детальніше

21.07.2024

Чим освіжитися у спеку

А в Україні останнім часом просто пекло! З самого початку липня стовпчики термометрів нерідко б'ють...

Детальніше

20.07.2024

Компенсація за витрачені ресурси

У Вінницькій області три підприємства, що займаються вирощуванням овочів, баштанних культур і картоплі, отримають компенсацію...

Детальніше