Вибір рубрики

Малий і середній бізнес братимуть дешевше кредит

26.02.2024

“Ощадбанк” та міська рада Вінниці вирішили продовжити свою співпрацю на 2024 рік. Вони вирішили допомагати малому та середньому бізнесу, частково компенсуючи їм відсотки по кредитах. Це як ти купуєш щось на розпродажі, але ще й держава тобі частину грошей повертає. У перший рік бізнес отримає назад 75% відсотків, у другий – 50%, а у третій – 25%.

Ця програма стартувала ще в 2018 році і фінансується з бюджету Вінницької громади. І заступник міського голови, Андрій Очеретний, каже, що це все для того, щоб підприємці могли дешевше брати кредити, економіка міста розвивалась, нові робочі місця створювались, ну і щоб малий та середній бізнес процвітав.

За період з 2018 по 2023 “Ощадбанк” видав 15 кредитів на загальну суму 17,38 млн грн. І ті, хто взяв участь у програмі, вже отримали 1,75 млн грн на компенсацію. Це їм допомогло купити нове обладнання та створити додаткові робочі місця. А ще, у деяких випадках, компенсація покрила майже всі виплати по кредиту!

І ще одна крутість: тепер максимальна сума кредиту збільшена з 1 млн грн до 5 млн грн. У бюджеті Вінниці на наступний рік вже заклали 4 млн грн на ці компенсації.

А вже є три бізнесмени, які скористалися цією можливістю, включно з агровиробником, який взяв кредит на розвиток свого фермерського господарства. Так що якщо ти маєш бізнес у Вінниці або думаєш його відкрити, це твій шанс!

Схожі новини:

18.04.2024

Насувається похолодання

О, чи чули ви новину? Здається, Україну чекають кілька холодних ночей. За прогнозами синоптиків, у...

Детальніше

18.04.2024

Чарівна квітка на тарільці

О, ви знаєте, як виглядають ваші улюблені страви? А тепер уявіть, як би вони виглядали...

Детальніше

18.04.2024

Подарунки за покупки

Ukravit, відомий виробник засобів захисту рослин і мікродобрив, запускає круту Програму лояльності для аграріїв. Так,...

Детальніше