Вибір рубрики

Мед від крафтової виноробні

20.04.2024

Під Києвом є така крафтова виноробня, яка не просто виробляє чудове вино, а й вирішила зайнятися медом. Але не якимсь там звичайним, а біодинамічним! Тобто це мед, виготовлений за всіма канонами біодинамічного землеробства, де кожен крок – це повний зліт у гармонії з природою.

Так от, вони випустили новий сорт меду, який – увага! – є міксом акацієвого, липового та різнотрав’я. І весь цей чарівний процес виробництва відбувається з урахуванням природних ритмів, фаз місяця та інших природних циклів. Це значить, що вони не просто вирощують рослини та ведуть пасіку, а роблять це так, щоб мед зберігав усі свої корисні властивості на максимумі.

Такий мед, як розповідають виробники з Biologist Wine Company, виробляється без використання хімічних добрив і пестицидів, обробка ґрунту відбувається відповідно до місячного календаря, а різноманіття рослин та тварин на фермі сприяє природному різноманіттю та здоров’ю екосистеми. А ще вони використовують спеціальні біодинамічні препарати замість хімії!

Уявляєш, яке це має бути насолоду вчитися справжньому біодинамічному меду, який не тільки солодкий на смак, а й наповнений усіма корисностями, які тільки можна уявити? Це такий вітамінний буст прямо з серця природи. Ну, що, коли йдемо пробувати?

Схожі новини:

18.05.2024

NASA Harvest дозволяють бачити з космосу

Асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» разом з космічними агентами з NASA Harvest вирішили покращити аналітику...

Детальніше

18.05.2024

Євроінтеграція у молочній галузі

Хоча в Україні споживання молочних продуктів трохи зменшилося через різні причини, наші молочні фермери не...

Детальніше

18.05.2024

Смак українського хліба

Тарас Висоцький, виконувач обов'язків міністра агрополітики та продовольства України, поділився думкою на конференції "Хлібна індустрія...

Детальніше