Вибір рубрики

Медове вино на Сумщині

17.02.2024

Віталій Тронь, колишній програміст із великим світовим досвідом, вирішив повернутися на рідну Сумщину та розпочати новий етап у своєму житті, ставши справжнім майстром традиційних українських напоїв. Він заснував виробництво натуральних медових вин під чарівною назвою «ПаТронАт», де щороку виготовляють до 10 тонн цієї чудової продукції.

Віталій вважає, що немає нічого поганого в тому, щоб українці вирушали за кордон у пошуках кращих можливостей. Головне, каже він, це знати, що завжди можна повернутися додому, де тебе чекає воля вибору та безмежні можливості для реалізації себе.

Засновуючи своє виробництво, Віталій хотів створити щось унікальне та автентичне, що б відображало багату культурну спадщину України. Медове вино — це напій із давніх часів, який він хотів відродити та популяризувати, спираючись на багаторічний досвід свого батька-пасічника та власні ідеї.

Розробка якісного медового вина — це не просто процес, а справжня мистецька робота, яка вимагає часу, терпіння та великої відповідальності. Віталій і його команда пройшли через численні випробування, зокрема, отримання всіх необхідних дозволів та ліцензій, аби виробляти та пропонувати українцям високоякісний продукт.

Сьогодні «ПаТронАт» не просто виготовляє медове вино, але й продовжує українські традиції, демонструючи, що повернення додому може стати початком чогось нового та неймовірного.

Схожі новини:

18.04.2024

Насувається похолодання

О, чи чули ви новину? Здається, Україну чекають кілька холодних ночей. За прогнозами синоптиків, у...

Детальніше

18.04.2024

Чарівна квітка на тарільці

О, ви знаєте, як виглядають ваші улюблені страви? А тепер уявіть, як би вони виглядали...

Детальніше

18.04.2024

Подарунки за покупки

Ukravit, відомий виробник засобів захисту рослин і мікродобрив, запускає круту Програму лояльності для аграріїв. Так,...

Детальніше