Вибір рубрики

Механічні методи боротьби з бур’янами

23.05.2024

Аграрії зараз частіше вибирають механічні методи боротьби з бур’янами, зокрема міжрядний обробіток посівів, який не тільки знищує бур’яни, але й допомагає грунту дихати і навіть дає змогу підживити культури. Ось вам п’ять причин, чому культиватори ROW-MASTER від BEDNAR стали такими популярними серед фермерів:

1.Великий кліренс рами для роботи з високими культурами: Культиватори ROW-MASTER дозволяють ефективно боротися з бур’янами навіть у пізні стадії росту культур, як кукурудза чи соняшник, завдяки високому кліренсу рами — до 90 см.

2.Автоматичне керування робочими секціями знижує ризик пошкодження рослин: Система автоматичного керування забезпечує точне ведення культиватора по рядках, мінімізуючи пошкодження культур і збільшуючи ефективність роботи.

3.Різноманітні робочі секції для різних стадій росту: BEDNAR пропонує різні типи робочих органів для культиваторів, які можна адаптувати до різних стадій росту культур, що дозволяє забезпечити найкращий догляд за посівами.

4.Можливість підживлення культур під час обробітку: Культиватори ROW-MASTER дозволяють вносити гранульовані або рідкі мінеральні добрива безпосередньо під час обробітку, що підвищує ефективність добрив і сприяє кращому розвитку рослин.

5.Легке налаштування без спеціальних інструментів: Налаштування культиваторів ROW-MASTER не вимагає спеціальних інструментів, що робить процес простим і швидким, дозволяючи аграріям легко адаптувати роботу під змінні умови поля.

За допомогою таких інноваційних рішень, як культиватори ROW-MASTER, фермери можуть не тільки покращувати стан своїх посівів, але й робити це економічно вигідно і ефективно!

Схожі новини:

24.06.2024

Сови знищують гризунів

У Японії, де фруктівництво є дуже прибутковою справою, фермери знаходять розумні шляхи боротьби з гризунами,...

Детальніше

24.06.2024

Жнива озимого ячменю розпочато раніше

Компанія «Контінентал Фармерз Груп» радісно повідомляє про старт збору врожаю озимих культур. Все почалося з...

Детальніше

24.06.2024

Яка вартість малини для заморозки

В Україні заморожувальники малини вже оголосили перші ціни на закупівлю цієї ягоди, хоча сезон оптових...

Детальніше