Вибір рубрики

Метеопрогноз для України

30.04.2024

Метеорологи дали передбачення, що до кінця весни і влітку на нас чекає приємна погода. За словами Віри Балабух з Українського гідрометеорологічного інституту, ті високі температури, що ми бачили на початку квітня, більше не повторяться. Натомість, температура повітря має зрости і досягати близько 25°С, особливо на півдні країни.

Травень, за її словами, буде теплішим за квітень. В західних, південних та південно-східних областях температура повітря може бути на 1-2°С вища за звичайну, хоча в інших регіонах вона буде в межах норми. І хоч вона не прогнозує спекотне літо, середня температура може перевищити норму на 1-2°С.

Очікується, що літо принесе з собою помірну вологу і тепло завдяки повітряним масам з Атлантики, а періоди тривалої спеки будуть рідкісними. І хоча аномальних дощів не передбачається, загальна кількість опадів має залишитися в межах кліматичної норми. Тож виглядає, що нас чекає доволі зручний сезон для насолоди літніми днями.

Схожі новини:

18.05.2024

NASA Harvest дозволяють бачити з космосу

Асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» разом з космічними агентами з NASA Harvest вирішили покращити аналітику...

Детальніше

18.05.2024

Євроінтеграція у молочній галузі

Хоча в Україні споживання молочних продуктів трохи зменшилося через різні причини, наші молочні фермери не...

Детальніше

18.05.2024

Смак українського хліба

Тарас Висоцький, виконувач обов'язків міністра агрополітики та продовольства України, поділився думкою на конференції "Хлібна індустрія...

Детальніше