Вибір рубрики

Мікрогранти програми «Власна справа»

01.05.2024

Понад 16 тисяч українців отримали чудову можливість розвивати власний бізнес завдяки мікрогрантам програми «Власна справа». Це велика підтримка для підприємців, які планують експандувати, освоювати нові види діяльності чи просто розширювати обсяги своєї продукції та послуг. А ще це чудова нагода для створення нових робочих місць — загалом аж 35 тисяч по всій країні!

Нещодавно 526 щасливчиків отримали 127 мільйонів гривень на розвиток своїх справ. Серед них 50% жінок та 41% чоловіків, які планують інвестувати у нове обладнання. Найактивніші учасники цього року — з Львівської, Івано-Франківської, Київської областей та Києва.

Серед популярних напрямків, куди спрямують кошти, — торгівля, гостинність та переробна промисловість. Аграрії вирішують придбати обладнання, лізингувати потрібне майно або ж орендувати простір для діяльності.

Ця програма відкриває двері до нових можливостей та сприяє створенню стабільного економічного розвитку в регіонах. Тож, якщо ви мрієте про власний бізнес чи хочете розширити вже існуючий, варто розглянути цю можливість!

Схожі новини:

18.05.2024

Євроінтеграція у молочній галузі

Хоча в Україні споживання молочних продуктів трохи зменшилося через різні причини, наші молочні фермери не...

Детальніше

18.05.2024

Смак українського хліба

Тарас Висоцький, виконувач обов'язків міністра агрополітики та продовольства України, поділився думкою на конференції "Хлібна індустрія...

Детальніше

17.05.2024

Важливість захисту соняшника та сої

На скільки важливо дбати про наші рослини? Особливо коли мова йде про соняшник та сою....

Детальніше