Вибір рубрики

МІльярди корисних мікроорганізмів

23.03.2024

Уявіть, що є таке місце, де вчені-агрономи перетворюють звичайний гній на справжнісіньке “золото” для фермерських полів. Це не казка, а реальність, яка відбувається в “Агрофірмі Колос”. Тут Володимир Багатченко, заступник директора з наукової роботи, з ентузіазмом розповідає про їхній екологічний винахід – компост на основі гною.

Це не просто гній, о, ні! Вони беруть відходи від власного виробництва та додають до них мікробіологічний препарат. Через кілька днів, додавши ще кілька секретних інгредієнтів, вони отримують супердобриво, яке містить всі необхідні рослинам мінерали та живить ґрунт мільярдами корисних мікроорганізмів.

Це не лише чудово для рослин і ґрунту, але й значно дешевше альтернатив мінеральних добрив. Уявіть, вартість цінної речовини в компості втричі дешевша, ніж у звичайному мінеральному добриві! Так, компост, що виготовляють у “Агрофірмі Колос”, коштує як маленька краплина в океані порівняно з вартістю мінеральних добрив. А ще він робить чудеса для врожайності!

Тож, коли йдеться про інновації в агрономії, “Агрофірма Колос” і їх команда еко-чарівників точно знають, як зробити наш світ кращим, зеленішим та більш стійким. Наступного разу, коли ви будете насолоджуватися свіжими овочами чи фруктами, можливо, вони виросли завдяки цьому чудодійному компосту!

Схожі новини:

20.04.2024

Для любителів сала

Зараз розкажу про те, як речі маються із салом в Україні! Тетяна Попович з оптового...

Детальніше

20.04.2024

Мій улюблений шоколад

На Закарпатті є така крафтова шоколадна майстерня SoYKa chocolate, і вони випустили новинку, яка просто...

Детальніше

20.04.2024

Мед від крафтової виноробні

Під Києвом є така крафтова виноробня, яка не просто виробляє чудове вино, а й вирішила...

Детальніше