Вибір рубрики

Місце збереження існуючих порід

26.04.2024

На Чернігівщині, на фермі “Велесова ферма”, ведеться активна робота по збереженню корів українських порід, які майже зникли. Це місце — справжній оазис для цінних порід, де тварини отримують відмінний догляд та живуть у чудових умовах. Любов до корів і бажання зберегти цінні породи передається з покоління в покоління.

Михайло Травецький, ветеринар і власник ферми, поділився своїми досвідом та викликами, з якими він зіткнувся під час окупації. Важкі часи змусили його шукати альтернативні способи годування тварин та збуту молока, але він не втратив надії і продовжував дбати про кожну корову.

Сьогодні “Велесова ферма” є справжнім музеєм під відкритим небом, де живуть корови сірої, білоголової, червонорябої та інших українських порід. Ферма не тільки зберігає існуючі породи, але й активно працює над їх розмноженням і покращенням генетичних ліній.

Це історія не тільки про виживання та збереження культурної спадщини, але й про незламність та пристрасть до своєї справи, яка допомагає переживати найскладніші часи і йти вперед, незважаючи на всі труднощі.

Схожі новини:

24.05.2024

Особливі процедури перевірок

Хлібопекарська галузь в Україні активно рухається в напрямку відповідності до європейських стандартів, що є дуже...

Детальніше

24.05.2024

Сочевиця стає популярною

Сочевиця стає дедалі популярнішою на світових ринках! Завдяки великому врожаю в Канаді та зростанню споживання,...

Детальніше

24.05.2024

Виклики виробникам хліба

Українські хлібопекарі зіштовхуються з цілою низкою викликів, які впливають на виробництво хліба. Одна з головних...

Детальніше