Вибір рубрики

Міжнародний реєстр постраждалих

11.03.2024

Уже у квітні всі, хто постраждав від військових дій рф проти України, отримають шанс подати свої заяви до спеціального міжнародного реєстру збитків. Це стане можливим завдяки зусиллям українського Міністерства юстиції та заступниці міністра Ірини Мудрої. Ірина поділилася, що першочергово звернення прийматимуть від тих, хто втратив домівки через конфлікт. Особливо зручно, що подати заявку можна буде через застосунок “Дія”, де вже сформовано базу постраждалих, що дозволить легко перенести дані до міжнародного реєстру.

Ірина також зазначила, що невдовзі з’явиться детальна інструкція про те, як правильно подавати заяви, що значно спростить цей процес. Заявники матимуть заповнити форму з питаннями, на які можна відповісти “так” або “ні”, та завантажити документи, які підтверджують збитки, наприклад, експертизи або протоколи поліції.

Очікується, що кількість звернень складе сотні тисяч, адже вже зафіксовано чимало заяв на компенсацію в українському реєстрі. Це важливий крок для тих, хто шукає справедливості та компенсації за збитки, завдані війною.

Схожі новини:

18.04.2024

Насувається похолодання

О, чи чули ви новину? Здається, Україну чекають кілька холодних ночей. За прогнозами синоптиків, у...

Детальніше

18.04.2024

Чарівна квітка на тарільці

О, ви знаєте, як виглядають ваші улюблені страви? А тепер уявіть, як би вони виглядали...

Детальніше

18.04.2024

Подарунки за покупки

Ukravit, відомий виробник засобів захисту рослин і мікродобрив, запускає круту Програму лояльності для аграріїв. Так,...

Детальніше