Вибір рубрики

Молочне скотарство і переробка

20.02.2024

Господарство “Білі Роси” на Чернігівщині — це справжній приклад сімейного бізнесу, що розвивається від покоління до покоління. Розпочавши свій шлях з невеликого поля картоплі, Павло Кобизський разом із батьком Юрієм Петровичем розширили діяльність до вирощування зернових, молочного скотарства і навіть до переробки молока. Їхня історія — це історія непростого шляху, але й великого бажання розвиватися та іти вперед.

Коли ринки збуту для картоплі зникли, молочне скотарство стало головним напрямком діяльності “Білі Роси”. Але повномасштабна війна змусила Павла подивитися на свій бізнес під іншим кутом і взятися за реалізацію давньої мрії — переробку молока.

Павло з командою взяли під свій контроль місцевий молокозавод, який довгий час не працював, і перетворили його на сучасний переробний комплекс. Завдяки наполегливості, труднощам незважаючи, вони досягли чудових результатів у якості продукції та розширили географію продажів.

Цей приклад показує, що навіть у воєнний час можна не лише зберегти бізнес, але й дати йому новий розвиток. Павло та його команда в “Білі Роси” сподіваються на подальший успіх і прибуток, попри всі виклики, що стоять перед ними.

Схожі новини:

20.04.2024

Для любителів сала

Зараз розкажу про те, як речі маються із салом в Україні! Тетяна Попович з оптового...

Детальніше

20.04.2024

Мій улюблений шоколад

На Закарпатті є така крафтова шоколадна майстерня SoYKa chocolate, і вони випустили новинку, яка просто...

Детальніше

20.04.2024

Мед від крафтової виноробні

Під Києвом є така крафтова виноробня, яка не просто виробляє чудове вино, а й вирішила...

Детальніше