Вибір рубрики

Мрію здійснюють ваучери

22.02.2024

Історія про Романа Качалабу, хлопця, який після участі в Майдані та служби в АТО, вирішив повернутися до рідного Ситихова і взятися за справу всього свого життя – відкрити власну екоферму. Роман разом з дружиною отримали від міста Львова круту підтримку у вигляді 300 тисяч гривень, які вони інвестували в модульний вагон-кухню для своєї майбутньої ферми.

Та не думайте, що це було легко. Роман каже, що все починалося з нуля, ніби з пустиря, але він має великі плани на майбутнє. Наразі на фермі живуть 20 свинок, і все працює на екологічно чистій енергії – від сонячних панелей до електропастуха.

Цей проєкт ваучерної підтримки від Львова – це справжній шанс для багатьох ветеранів та їхніх родин. Інна Свистун з Львівської міськради каже, що це не лише про Романа. Минулого року таку ж підтримку отримали 27 ветеранів, а загалом витратили на це 7,2 мільйони гривень. І цього року теж можна отримати до 300 тисяч гривень на розвиток своєї справи.

Тож якщо ви ветеран, їхня дружина, чоловік, батьки чи діти, і ви мешканці Львівської громади – маєте шанс на таку ж допомогу. Просто подайте документи до 1 березня, і хто знає, можливо ваша мрія теж здійсниться, як у Романа та його родини.

Схожі новини:

20.04.2024

Для любителів сала

Зараз розкажу про те, як речі маються із салом в Україні! Тетяна Попович з оптового...

Детальніше

20.04.2024

Мій улюблений шоколад

На Закарпатті є така крафтова шоколадна майстерня SoYKa chocolate, і вони випустили новинку, яка просто...

Детальніше

20.04.2024

Мед від крафтової виноробні

Під Києвом є така крафтова виноробня, яка не просто виробляє чудове вино, а й вирішила...

Детальніше