Вибір рубрики

Мультиферма на Київщині

14.02.2024

Неймовірний проєкт здійснює подружжя Кириленків на Київщині. У них є невеличка ферма з 5 кіз і 1 цапом зааненської породи. Завдяки цим милунам, вони створюють різні види смачних сирів у своєму «Сирному ательє родини Кириленків».

Анастасія Кириленко, душа цього проєкту, розповіла, що мають великі плани і щодня стараються їх втілювати в життя. Вона захоплюється експериментами у сироварінні, мріючи створити щось унікальне. Наразі вони фокусуються на м’яких молодих сирах, але в майбутньому хочуть освоїти й сири з білою пліснявою.

Але мрія Анастасії не обмежується лише сироварінням. Вона мріє про мультиферму, де буде не лише кізки, але й молочні овечки, корівка, кури, гуси і навіть готель для відпочинку! Вона хоче, щоб їхня ферма стала місцем спокою та відновлення для всіх, хто втомився від повсякденних турбот. Ідея створити такий оазис, де люди могли б насолодитися природою і компанією тварин, звучить просто чудово!

Схожі новини:

18.04.2024

Насувається похолодання

О, чи чули ви новину? Здається, Україну чекають кілька холодних ночей. За прогнозами синоптиків, у...

Детальніше

18.04.2024

Чарівна квітка на тарільці

О, ви знаєте, як виглядають ваші улюблені страви? А тепер уявіть, як би вони виглядали...

Детальніше

18.04.2024

Подарунки за покупки

Ukravit, відомий виробник засобів захисту рослин і мікродобрив, запускає круту Програму лояльності для аграріїв. Так,...

Детальніше