Вибір рубрики

На допомогу ягідникам вітчизняні біопрепарати

24.02.2024

Зараз усе більше людей тягнуться до органічних продуктів, і це стало самою гарячою темою по всьому світу. І Україна тут не відстає, особливо коли мова заходить про ягоди. Наші фермери, які вирощують ягоди, вже відчувають на собі всі переваги цього тренду.

На конференції, яку організувала агромедіа-агенція Sapienza.media, Ельвіра Німчук з компанії “Біонорма” поділилася свіжими новинами про те, як новітні технології допомагають підняти якість та врожайність ягід. Вона говорила про те, що в Україні класно ростуть і дозрівають чорна смородина, малина, полуниця, і лохина, бо умови тут ідеальні. І з такими умовами, можливостей для розвитку ягідництва тут – купа.

А ще вони запустили проєкт “Біоягода”. Якщо ти в темі садівництва або хочеш знати, як важливо використовувати біопрепарати, то їх проект – це справжній клондайк інформації. Ельвіра каже, що у них є купа біопрепаратів, які створені з натуральних інгредієнтів, і вони ще й сертифіковані як органічні. І скоро вони випустять нову лінійку продуктів для боротьби зі шкідниками, які люблять погризти ягідки.

Українські ягідники швидко підхопили хвилю органічного сільського господарства і вдало її використовують.

Схожі новини:

18.04.2024

Насувається похолодання

О, чи чули ви новину? Здається, Україну чекають кілька холодних ночей. За прогнозами синоптиків, у...

Детальніше

18.04.2024

Чарівна квітка на тарільці

О, ви знаєте, як виглядають ваші улюблені страви? А тепер уявіть, як би вони виглядали...

Детальніше

18.04.2024

Подарунки за покупки

Ukravit, відомий виробник засобів захисту рослин і мікродобрив, запускає круту Програму лояльності для аграріїв. Так,...

Детальніше