Вибір рубрики

Надії на майбутній врожай

27.02.2024

Здається, українським фермерам зараз не до великих змін у цінах на овочі. Президент Української плодоовочевої асоціації, Тарас Баштанник, розповідає, що всі вже якось влаштувалися і відновили те, що було загублено через війну, особливо в південних регіонах. Так що ніяких різких стрибків цін очікувати не варто. І навіть якщо десь ціни і злетять, то це таке, раз на десять років трапляється, як зараз із картоплею.

І з ягодами теж все більш-менш стабільно, хіба що малина цього року в ціні просіла, але це було передбачувано, бо площ під малину насадили вдосталь. Тарас каже, що таке може тривати ще рік.

А ще наші садівники та овочівники отримали чималу підтримку завдяки грантовим програмам. Це не тільки допомогло впоратися з викликами, але й продовжуватиме підтримувати їх і в цьому році. Особливо цінними виявилися гранти на сади, хоча й були гранти на обладнання для заморозки чи сортування, але вони не мали такого великого впливу. Тарас каже, що саме гранти на сади це той “локомотив”, який тягне всю індустрію вперед.

Схожі новини:

20.04.2024

Для любителів сала

Зараз розкажу про те, як речі маються із салом в Україні! Тетяна Попович з оптового...

Детальніше

20.04.2024

Мій улюблений шоколад

На Закарпатті є така крафтова шоколадна майстерня SoYKa chocolate, і вони випустили новинку, яка просто...

Детальніше

20.04.2024

Мед від крафтової виноробні

Під Києвом є така крафтова виноробня, яка не просто виробляє чудове вино, а й вирішила...

Детальніше