- Бджолярство
- Гриби, лікарські рослини
- Земля, нерухомість
-
Обладнання
- Системи опалення та вентиляції (29)
- Садово-городній інвентар (0)
- Обладнання та матеріали для пакування (1)
- Обладнання для харчової та переробної промисловості (0)
- Обладнання для теплиць та парників (0)
- Обладнання для тваринництва (0)
- Обладнання для рослинництва (3)
- Обладнання для рибництва (0)
- Обладнання для птахівництва (0)
- Обладнання для бджолярства (0)
- Вагове обладнання (24)
- Освіта
- Послуги
- Працевлаштування
- Птахівництво
- Рибництво, морепродукти
- Рослинництво
- Тваринництво
-
Техніка
- Транспортна та навантажувальна техніка (1)
- Трактори (0)
- Спецтехніка (0)
- Сіялки (1)
- Пально-мастильні матеріали (50)
- Машини для очистки зерна (0)
- Машини для культивації та збору овочів (0)
- Машини для заготівлі кормів (0)
- Машини для внесення добрив та СЗР (0)
- Комбайни (0)
- Інше (34)
- Запчастини (0)
- Жниварки (2)
- Дощувальні машини (0)
- Ґрунтообробна техніка (1)
Найкорисніша зелень на столі

Чули про крес-салат? Це справжній супергерой серед зелені! Центр контролю і профілактики захворювань (CDC) склав рейтинг овочів за їхньою поживністю, і хоча такі зірки як шпинат, капуста кале чи мангольд мають високі бали (приблизно 80), лише один зелений чемпіон отримав ідеальні 100. І це — крес-салат!
Що ж це за диво-трава? Це ніжна зелень із родини капустяних, яка росте у прісній воді — у ставках та струмках. Родич капусти, редиски, гірчиці і кейла, крес-салат має яскравий перцевий смак, схожий на мікс руколи та хрону.
Його їли ще стародавні греки, римляни й перси — понад три тисячі років тому! А в меню на першому Дні подяки крес-салат також був. Не дивно, що в деяких регіонах його вважають бур’яном — він росте майже всюди. Але завдяки цьому крес-салат — доступне й дуже поживне джерело вітамінів.
Докторка Емі Лі, експертка з харчування, розповідає, що в крес-салаті — море користі: багато вітаміну А, калію (більше, ніж у звичайному салаті!), і навіть більше вітаміну С, ніж в апельсині!
Молодий крес-салат — ніжний, з м’яким смаком, ідеальний для салатів чи як гарна прикраса до страв. А от зрілі листочки мають більш виражений, «вогняний» смак і трохи жорсткіші стебла — їх краще трохи приготувати, щоб зробити ніжнішими.
Отже, якщо шукаєте щось смачне, корисне і з характером — крес-салат точно вартий уваги!
За матеріалами Аgronews
Схожі новини:
22.04.2026
Екологічний захист від мурах
З настанням стабільного тепла у садівників з’являється знайома проблема — мурахи масово атакують фруктові дерева....
Детальніше21.04.2026
Шанс для жінок у агробізнесі
Українок, які хочуть розвивати власну справу в агропродовольчій сфері, запрошують долучитися до програми EWA GROW....
Детальніше20.04.2026
Бджільництво продовжує розвиватися
Навіть попри всі виклики, бджільництво в Україні продовжує розвиватися. З’являються нові пасіки, і що особливо...
Детальніше