Вибір рубрики

Найсмачніші креветки з Вінниччини

07.03.2024

Богдан Кудина з Вінниччини кинув виклик сільським традиціям і замість овочів вирішив вирощувати… креветки! Його ідея виникла після перегляду відео у TikTok, де люди ділилися своїм досвідом вирощування промислових креветок. Богдан замовив інкубатори, купив мальків і ось уже півтора роки має величезну теплицю прямо на городі, де і креветки плавають. І не прості, а велетенські, деякі досягають півкіло!

Богдан каже, що креветки обожнюють домашні потерті огірки, і щоб вони досягали гідних розмірів, важливо підтримувати воду теплою. Усього за пів року можна отримати креветку, вагою 30 грам. І ось цікавинка – українські креветки не лише красують на полицях місцевих магазинів, але й подорожують далеко за кордон, до Чехії та Польщі.

Богдан відкритий для відвідувачів, проводить екскурсії і навіть дає можливість власноруч половити креветок. Думає про організацію дегустацій, тож приготуйтеся – незабаром зможете не лише побачити, а й спробувати ці водні делікатеси прямісінько з Богданової теплиці!

Схожі новини:

21.07.2024

Чим освіжитися у спеку

А в Україні останнім часом просто пекло! З самого початку липня стовпчики термометрів нерідко б'ють...

Детальніше

20.07.2024

Компенсація за витрачені ресурси

У Вінницькій області три підприємства, що займаються вирощуванням овочів, баштанних культур і картоплі, отримають компенсацію...

Детальніше

19.07.2024

Рослини страждають від спеки

Україна останні три тижні потерпає від аномальної спеки, яка серйозно впливає на вирощування овочів та...

Детальніше