Вибір рубрики

Нарізана і заморожена цибуля-хіт продажу в Європі

23.02.2024

Наші фермери вже прям майстри в тому, як вирощувати овочі, особливо цибулю. Вони можуть витягнути аж до 100 тонн з гектара, що є супер результатом. Але є й такі, хто вирішив зайнятися чимось ще крутішим – вони кидаються в нові прибуткові ніші, особливо в переробку овочів.

Виявляється, наша нарізана і заморожена цибуля – це хіт продажу в Європі. Андрій Марущак з компанії «Ван Дайк Технікс‎‎», яка займається всім, починаючи від ягід до овочів, розказав, що продавати просто сиру цибулю або картоплю – це не варіант. Щоб справа крутилася, треба пропонувати продукт уже якось оброблений. І тут багато хто вибирає заморожену цибулю, бо це те, що має додаткову вартість і легко продати за кордон.

Ця цибуля може бути нарізана кільцями або кубиками, її чистять, нарізають, заморожують, упаковують і відправляють клієнтам. Це виявилося досить прибутковим бізнесом, адже сира цибуля чи картопля не приносять багато грошей. Це треба продавати з доданою вартістю. І хоча точна кількість підприємств, що займаються таким експортом, невідома, Андрій знає про щонайменше три, але певен, що їх набагато більше.

І цікаво, що це не фермерські господарства, а спеціалізовані підприємства, що займаються заморозкою, купують сировину, переробляють її та експортують. Це крута ніша, яка потребує заповнення, і ті, хто в ній працює, реально досягають успіху.

Схожі новини:

20.04.2024

Для любителів сала

Зараз розкажу про те, як речі маються із салом в Україні! Тетяна Попович з оптового...

Детальніше

20.04.2024

Мій улюблений шоколад

На Закарпатті є така крафтова шоколадна майстерня SoYKa chocolate, і вони випустили новинку, яка просто...

Детальніше

20.04.2024

Мед від крафтової виноробні

Під Києвом є така крафтова виноробня, яка не просто виробляє чудове вино, а й вирішила...

Детальніше