Вибір рубрики

NASA Harvest дозволяють бачити з космосу

18.05.2024

Асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» разом з космічними агентами з NASA Harvest вирішили покращити аналітику в аграрній галузі. Їхнім завданням є зробити більш точні оцінки урожаїв, земель і врожайності наших полів. Це особливо важливо у наш час, адже потрібно розуміти, що відбувається як на вільних, так і на окупованих територіях.

Завдяки крутим технологіям від NASA Harvest, які дозволяють “зиркати” з космосу, ми можемо бачити, що діється на величезних територіях, куди нога не ступала через війну. Це допоможе нам не тільки зрозуміти, як змінилось вирощування культур, але й допомогти в аграрному бізнесі, підрахувати збитки та планувати відновлення після війни.

Олександра Олійник з NASA Harvest каже, що співпраця з УКАБ, який є головним аграрним гравцем в Україні, допоможе впроваджувати передові агротехнології та покращувати український агросектор. А завдяки місцевій експертизі та даним, які важко зібрати, цей підхід допоможе зробити дослідження якісними.

Ми співпрацюємо з партнерами УКАБ для покращення оцінок, залучаємо агроекспертів до збору даних і студентів до участі в оцінках. Все це допомагає розвивати сталий розвиток в аграрній галузі.

Олег Хоменко з УКАБ додає, що співпраця з NASA Harvest відкриває нові можливості для українського агробізнесу, допомагає удосконалити галузь і забезпечує важливу аналітику для аграрного розвитку та євроінтеграції.

Це круто, бо всі ці космічні спостереження та міжнародні зусилля допомагають нам розуміти і планувати краще, а також забезпечувати світ якісною і безпечною продукцією. Так що вперед, до нових аграрних звершень!

Схожі новини:

24.06.2024

Сови знищують гризунів

У Японії, де фруктівництво є дуже прибутковою справою, фермери знаходять розумні шляхи боротьби з гризунами,...

Детальніше

24.06.2024

Жнива озимого ячменю розпочато раніше

Компанія «Контінентал Фармерз Груп» радісно повідомляє про старт збору врожаю озимих культур. Все почалося з...

Детальніше

24.06.2024

Яка вартість малини для заморозки

В Україні заморожувальники малини вже оголосили перші ціни на закупівлю цієї ягоди, хоча сезон оптових...

Детальніше