Вибір рубрики

Насіння кукурудзи від компанії Bayer

12.04.2024

Уряд США вирішив підтримати українських фермерів, даруючи їм насіння кукурудзи відомого бренду Dekalb, який виробляє компанія Bayer. Ця допомога призначена для посівної 2024 року і є частиною ініціативи AGRI-Україна. Таким чином, агровиробники з 10 областей отримають 15 756 посівних одиниць насіння, що дасть можливість засіяти 25 гектарів кожному. Це справді чудова нагода для тих, хто працює на землі в прифронтових зонах та постраждалих територіях.

Щоб стати учасником цієї програми, фермерам потрібно лише зареєструватися в Державному аграрному реєстрі. А допомога доступна для господарств, що мають від 5 до 500 га землі в обробітку у вказаних регіонах, за умови, що вони зареєстровані як юридичні особи або фізичні особи-підприємці, включно з сімейними фермерськими господарствами.

Чекати залишилося недовго, адже прийом заявок закінчується вже 21 квітня, а насіння планують видали в кінці квітня. Отже, якщо ви або хтось із ваших знайомих підпадаєте під умови, не гайте часу!

Схожі новини:

18.05.2024

Смак українського хліба

Тарас Висоцький, виконувач обов'язків міністра агрополітики та продовольства України, поділився думкою на конференції "Хлібна індустрія...

Детальніше

17.05.2024

Важливість захисту соняшника та сої

На скільки важливо дбати про наші рослини? Особливо коли мова йде про соняшник та сою....

Детальніше

17.05.2024

Рекорд із експорту лохини

У 2023 році Україна встановила рекорд, експортувавши понад 4 тисячі тонн свіжої лохини на зовнішні...

Детальніше