Вибір рубрики

Насіння на благодійній основі для домогосподарств

29.02.2024

Аж 162 тисячі українських сімей отримають справжній скарб – набори з якісного насіння в рамках чудової акції «Посій насіння» від благодійного фонду «МХП – Громаді». Вчетверте вони запускають цю ініціативу, і цього року в наборах буде все для щедрого столу: моркву, петрушку, бурячок, кабачки, огірочки, редиску та навіть чорнобривці. І уявіть, всього насіння – 3,3 тонни!

Фонд дійсно піклується про підтримку продовольчої безпеки нашої країни, особливо зараз, коли ми проходимо через випробування. І ось, роздаючи насіння, вони дають шанс кожній родині не тільки забезпечити себе свіжими овочами, але й заощадити сімейний бюджет. Минулого року завдяки цій ініціативі вдалося зібрати понад 11 тонн врожаю – це ж круто!

І з кожним роком все більше родин отримують ці набори, і акція охоплює все більше регіонів. Цього року насіння поїде в 13 областей, від Вінниці до Дніпра.

Фонд «МХП – Громаді», ви знаєте, – це ті хлопці та дівчата, що роблять добрі справи по всій Україні з 2015 року. Вони допомагають нашим громадам ставати кращими, розвиватися і процвітати. І ось ця акція – ще одне підтвердження їхньої великої роботи. Так тримати!

Схожі новини:

18.04.2024

Насувається похолодання

О, чи чули ви новину? Здається, Україну чекають кілька холодних ночей. За прогнозами синоптиків, у...

Детальніше

18.04.2024

Чарівна квітка на тарільці

О, ви знаєте, як виглядають ваші улюблені страви? А тепер уявіть, як би вони виглядали...

Детальніше

18.04.2024

Подарунки за покупки

Ukravit, відомий виробник засобів захисту рослин і мікродобрив, запускає круту Програму лояльності для аграріїв. Так,...

Детальніше