Вибір рубрики

Насувається похолодання

18.04.2024

О, чи чули ви новину? Здається, Україну чекають кілька холодних ночей. За прогнозами синоптиків, у західних областях температура може опуститися до -5°, тому всім рослинам потрібно влаштувати теплі обійми. І на Закарпатті не виключення, там заморозки сягнуть -3°. Хоча, подумати тільки, наші сади і поля мають витримати нічне випробування заморозками!

А вже 20 квітня і інші регіони почнуть відчувати зимовий натиск з температурою до -3°. Не тільки захід, а й північ, а також центральні області мають бути готові.

Ну а в п’ятницю, кажуть, погода буде такою, ніби намагається вирішити, на якому боці вона – з легким дощем по всій країні, окрім південно-східної частини та крайнього заходу. І вітер, здається, теж вирішив показати свою силу, особливо на північному сході.

Тож, якщо ви з тих, хто любить свої рослини не менше, ніж свої пригоди, це час взяти в руки теплі покривала (для рослин, звичайно) і зробити все можливе, щоб захистити їх від цих ночей-випробувань. А поки що тримаємо пальці скрещеними і сподіваємося, що матінка-природа буде до нас лагідною.

Схожі новини:

24.05.2024

Особливі процедури перевірок

Хлібопекарська галузь в Україні активно рухається в напрямку відповідності до європейських стандартів, що є дуже...

Детальніше

24.05.2024

Сочевиця стає популярною

Сочевиця стає дедалі популярнішою на світових ринках! Завдяки великому врожаю в Канаді та зростанню споживання,...

Детальніше

24.05.2024

Виклики виробникам хліба

Українські хлібопекарі зіштовхуються з цілою низкою викликів, які впливають на виробництво хліба. Одна з головних...

Детальніше