Вибір рубрики

Наукові знахідки від Кембріджського Університету

25.02.2024

Гарні новини від Сумського національного аграрного університету (СНАУ)! Вони тепер в дружбі з географічним факультетом Кембриджського університету. Це як два добрих друга, що вирішили обмінятися книжками і зошитами, але замість цього – вони діляться науковими знахідками та ресурсами. Уявляєте, які цікаві проекти вони разом можуть зробити?

Все почалося, коли до СНАУ завітала Діпті Бішт з IGTI Ltd., яка, до речі, велика спеціалістка у світі досліджень еволюції ландшафту. Вона приїхала, щоб дізнатися більше про те, чим займається університет, і, схоже, їй сподобалося.

Діпті не просто так приїхала. Вона зазирнула у Центр колективного користування з новітніми агротехнологіями, де є крута Лабораторія екологічного землеробства. А ще вона звернула увагу на Лабораторію аналізу ґрунтів – здається, вони планують подивитися, як воєнні дії впливають на наші ґрунти.

І знаєте, що круто? Діпті ще й встигла поділитися своїми знаннями зі студентами, провівши кілька відкритих лекцій. Таке враження, що вона справжній супергерой у світі науки. Отже, виглядає на те, що наші друзі в СНАУ та в Кембриджі будуть робити разом дуже круті та корисні речі!

Схожі новини:

18.04.2024

Насувається похолодання

О, чи чули ви новину? Здається, Україну чекають кілька холодних ночей. За прогнозами синоптиків, у...

Детальніше

18.04.2024

Чарівна квітка на тарільці

О, ви знаєте, як виглядають ваші улюблені страви? А тепер уявіть, як би вони виглядали...

Детальніше

18.04.2024

Подарунки за покупки

Ukravit, відомий виробник засобів захисту рослин і мікродобрив, запускає круту Програму лояльності для аграріїв. Так,...

Детальніше