Вибір рубрики

Навчання елеваторників у ОНТУ

03.02.2024

Асоціація елеваторів України та Одеський національний технологічний університет вирішили з’єднати свої зусилля. Вони це оголосили на Agro Ukraine Summit 2024. Планується запустити освітній проєкт прямо в університеті, де будуть навчати елеваторників та переробників всім тонкощам професії. Понад 20 топових експертів галузі готові поділитися своїми знаннями і досвідом.

Президент Асоціації елеваторів, Олег Клименко, каже, що студенти зможуть глибоко зануритися в теорію і практику, навчитися всьому необхідному для успішної роботи в елеваторному бізнесі. А президент університету, Богдан Єгоров, додає, що така співпраця дуже важлива, адже в Україні відчувається нестача висококваліфікованих спеціалістів саме в сфері зберігання та переробки зерна. Тепер університет зможе випускати не лише відмінних фахівців у різноманітних галузях, а й експертів у сфері зберігання та переробки зерна.

І як бонус, всі ці навчальні курси будуть доступні безкоштовно! Це відкриває стільки можливостей для майбутніх переробників. Дуже важливо, що такі ініціативи виникають, адже вони сприяють розвитку агроіндустрії та підготовці кваліфікованих кадрів.

Схожі новини:

16.06.2024

Банани не тільки їстівні

Швейцарська модна компанія QWSTION оголосила про справжній прорив у веганській моді. Вони взялися за співпрацю...

Детальніше

16.06.2024

Казкові заморожені млинці

Волинський виробник органічної молочної продукції "Старий Порицьк" здивував всіх новими пунктами в своєму меню: замороженими...

Детальніше

16.06.2024

Перші гриби цього літа

А ось і свіженькі новини прямо з лісів України! Перші гриби вже з'являються, і це...

Детальніше