Вибір рубрики

Навесні картопля здорожчає

03.02.2024

Вартість картоплі має намір продовжувати свій стрімкий ріст навесні. І ніякі імпортовані продукти тут не допоможуть, бо вони теж приходять на ринок не з найнижчими цінниками.

Зараз за кілограм картоплі просять аж 18-23 гривні. Це вчетверо більше, ніж минулорічні ціни. Все через те, що фермерам довелось зіткнутися з цілою купою викликів: від змін у погоді, що вплинули на врожайність, до зменшення урожаю картоплі в Європі. А ще виявляється, що не вся картопля, що виростили, придатна для довгого зберігання.

Та не тільки картоплею ситуація на ринку овочів обмежується. Томати, наприклад, завезені з Туреччини, теж подорожчали на 20%. А ось тепличні огірки трохи подешевшали – тепер їх можна купити за 70-100 грн/кг, що на 10% дешевше, ніж було раніше. І навіть буряк подешевшав, продають його за 10-14 грн/кг, що теж приємно вражає.

Отже, попри всі перепетії, аграрний ринок продовжує захоплювати своєю динамікою. І хоча картопля зараз в ціні, видається, що є й інші овочеві герої, готові зайняти її місце на наших столах.

Схожі новини:

02.03.2024

Для любителів пива та морозива

Передаю вам новину, яка точно здивує всіх любителів пива та морозива. Уявіть собі, ірландські майстри...

Детальніше

02.03.2024

Від поля і ферми до смачної ковбаски

Гей, ви чули останні новини про «Барком»? Компанія з Львова, що випускає ту смачненьку «Родинну...

Детальніше

02.03.2024

Сертифікація на сою

Євросоюз, де ми так любимо продавати нашу сою, ввів нові правила для всіх, хто хоче...

Детальніше