Вибір рубрики

Навесні картопля здорожчає

03.02.2024

Вартість картоплі має намір продовжувати свій стрімкий ріст навесні. І ніякі імпортовані продукти тут не допоможуть, бо вони теж приходять на ринок не з найнижчими цінниками.

Зараз за кілограм картоплі просять аж 18-23 гривні. Це вчетверо більше, ніж минулорічні ціни. Все через те, що фермерам довелось зіткнутися з цілою купою викликів: від змін у погоді, що вплинули на врожайність, до зменшення урожаю картоплі в Європі. А ще виявляється, що не вся картопля, що виростили, придатна для довгого зберігання.

Та не тільки картоплею ситуація на ринку овочів обмежується. Томати, наприклад, завезені з Туреччини, теж подорожчали на 20%. А ось тепличні огірки трохи подешевшали – тепер їх можна купити за 70-100 грн/кг, що на 10% дешевше, ніж було раніше. І навіть буряк подешевшав, продають його за 10-14 грн/кг, що теж приємно вражає.

Отже, попри всі перепетії, аграрний ринок продовжує захоплювати своєю динамікою. І хоча картопля зараз в ціні, видається, що є й інші овочеві герої, готові зайняти її місце на наших столах.

Схожі новини:

18.06.2024

М’ясні породи корів

Ось що цікавого розповів Олександр Буднік про "Агрікор Холдинг" з ГК "Агрейн". У них є...

Детальніше

18.06.2024

Хімічні і біологічні способи захисту

Привіт! Ось що цікавого розповів Олександр Мороз, головний агроном підприємства "Терезине", на одному з аграрних...

Детальніше

18.06.2024

Експорт соняшникового шроту

За останні дев'ять місяців Україна відзначилася неймовірним експортом соняшникового шроту — майже 3,8 мільйони тонн,...

Детальніше