Вибір рубрики

Не звичайна колекція томатів

09.05.2024

Наталія Боярчук, мешканка села Гірка Полонка на Волині, вирощує понад 70 сортів томатів біля свого будинку. Вона колекціонує різні рослини, маючи понад тисячу видів — від салатів до картоплі. Цього року її колекція томатів виросла до 74 сортів.

Вона почала сіяти насіння ранніх і пізніх сортів томатів з 24 лютого до 17 березня, підписуючи кожен горщик, щоб не плутати сорти. Для догляду за розсадою вона рекомендує своєчасний полив і посадку насіння в добре підготовлений, поживний ґрунт. Наталія додає до ґрунту яєчну шкаралупу, перемелену на кавомолці, змішуючи з компостом і нейтральним покупним ґрунтом.

Окрім догляду за рослинами біля будинку, вона також вирощує інші культури в полі. Компостна яма біля її ділянки забезпечує органічне добриво з кухонних відходів і посліду тварин.

Наталія веде журнал для обліку розсади, записуючи дати посіву, щоб не плутатися. Допомагає їй старший син та його побратими. Наталія вважає, що в городництві важливо вивчати сорти рослин і препарати для їхнього захисту від шкідників.

Схожі новини:

18.05.2024

NASA Harvest дозволяють бачити з космосу

Асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» разом з космічними агентами з NASA Harvest вирішили покращити аналітику...

Детальніше

18.05.2024

Євроінтеграція у молочній галузі

Хоча в Україні споживання молочних продуктів трохи зменшилося через різні причини, наші молочні фермери не...

Детальніше

18.05.2024

Смак українського хліба

Тарас Висоцький, виконувач обов'язків міністра агрополітики та продовольства України, поділився думкою на конференції "Хлібна індустрія...

Детальніше