Вибір рубрики

Неперевершені смакові нотки без глютену і кофеїну

12.03.2024

Гречишний чай – це справжній хіт серед тих, хто піклується про здоров’я. Його смакові нотки вівсяного печива, солодощів, ванілі і горіхів зроблять ваші чаювання неперевершеними! Він не тільки смачний, але й насичений купою корисностей, при цьому без глютену та кофеїну, тож насолоджуватись ним можна в будь-який час доби.

Цей напій з давніх часів цінують у Японії, Китаї, на Тайвані за його здатність зміцнювати здоров’я та покращувати травлення. В його основі – чорна або татарська гречка, з якої виходить не просто чай, а справжнє джерело амінокислот, вітамінів та мінералів.

Гречишний чай – це не тільки про смак, але й про користь. Він допомагає позбутися від зайвої рідини в організмі, очищає судини, знижує холестерин і рівень цукру в крові, а також має заспокійливий вплив на нервову систему.

Заварювати гречишний чай – це ціла наука! Всього 5 грамів зерняток на чашку кип’ятку, і через п’ять хвилин насолоди – готові. Можна заварювати його до трьох разів, не втрачаючи смаку. А ще, якщо захочете, зернятка після заварювання можна з’їсти.Для терапевтичного ефекту пийте його тричі на день протягом місяця, але не забувайте про перерву.

Але й просто для душі гречишний чай – це чудовий вибір!

Схожі новини:

18.06.2024

М’ясні породи корів

Ось що цікавого розповів Олександр Буднік про "Агрікор Холдинг" з ГК "Агрейн". У них є...

Детальніше

18.06.2024

Хімічні і біологічні способи захисту

Привіт! Ось що цікавого розповів Олександр Мороз, головний агроном підприємства "Терезине", на одному з аграрних...

Детальніше

18.06.2024

Експорт соняшникового шроту

За останні дев'ять місяців Україна відзначилася неймовірним експортом соняшникового шроту — майже 3,8 мільйони тонн,...

Детальніше