Вибір рубрики

Незабутня пригода для дітей

02.06.2024

Цього літа фермерський проєкт Back to Village на Рівненщині знову відкриває свої двері для дітей, щоб подарувати їм незабутнє пригоду під відкритим небом, далеко від міського гамору та гаджетів. Ольга Клочко, засновниця цієї ініціативи та практикуюча психологиня, переконана, що контакт з природою та простими сільськими радощами може змінити дітей на краще.

На програму можуть записатися діти віком 9-13 років з різних куточків України. Вони матимуть змогу спати на свіжоскошеному сіні, смакувати свіжі фрукти та ягоди, навчитися основам догляду за тваринами та виробництву молочних продуктів, а ще — майструвати різноманітні речі своїми руками.

Окрім фізичної праці, діти займатимуться творчістю, взаємодіючи з глиною та вирощуючи рослини, а також вивчатимуть основи тракторної справи. Важливою частиною проєкту є психологічний супровід та детокс від гаджетів, що допоможе малечі відчути реальний світ навколо себе.

Проєкт співзвучний з основами Вальдорфської педагогіки, яка ставить акцент на гармонійний розвиток через зв’язок з природою. Цінності та досвід, отримані у “Back to Village”, допоможуть дітям стати більш впевненими та свідомими.

Схожі новини:

16.06.2024

Банани не тільки їстівні

Швейцарська модна компанія QWSTION оголосила про справжній прорив у веганській моді. Вони взялися за співпрацю...

Детальніше

16.06.2024

Казкові заморожені млинці

Волинський виробник органічної молочної продукції "Старий Порицьк" здивував всіх новими пунктами в своєму меню: замороженими...

Детальніше

16.06.2024

Перші гриби цього літа

А ось і свіженькі новини прямо з лісів України! Перші гриби вже з'являються, і це...

Детальніше